Vlakom za termálom

Pohodlná a výhodná cesta do Thermalparku Dunajská Streda.

Práve prebieha

Nasadnite na vlak a užite si deň plný pohody za výhodnejšiu cenu. Aquapass, ktorý zahŕňal spiatočný lístok a celodenný vstup do Thermalparku Dunajská Streda, je opäť v predaji na vybraných železničných staniciach.

Všetky dôležité informácie nájdete na web stránkach Thermalparku Dunajská Streda a Železničnej spoločnosti Slovensko.

Na rozlohe 18 hektárov ponúka Thermalpark Dunajská Streda oddych a zábavu pre všetky vekové kategórie. Návštevníci majú k dispozícii vnútorné a vonkajšie bazény s termálnou vodou, ktorá má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo. Kúpalisko je vhodné pre rodiny s deťmi, ktoré si môžu užívať detský bazén, toboganovú vežu aj vodný zážitkový park. Súčasťou areálu je aj saunový svet a prírodné jazero. V ponuke sú aj masáže a špeciálne procedúry.

  • Jednodňový spiatočný lístok na vlak ZSSK (zo všetkých staníc na trati č. 131 alebo 130 alebo 135 alebo zo staníc na trati č. 110 v úseku Kúty – Bratislava hl.st. alebo zo staníc na trati č. 120 v úseku Trnava – Bratislava hl.st. alebo zo staníc na trati č. 140 v úseku Nitra – Nové Zámky do stanice Dunajská Streda).
  • Celodenný vstup do Thermalparku Dunajská Streda.
  • Spiatočný odvoz autobusom alebo turistickým vláčikom (v letnej sezóne) zo železničnej stanice priamo do areálu kúpaliska a späť zadarmo.
  • Kúpou kombinovaného lístka Aquapass získate jeden lístok na vlak aj do Thermalparku, je cenovo výhodný a zakúpite si ho vo vybraných železničných staniciach. 
  • Dospelý: 15 eur
  • Zľavnený (senior od 62 rokov, ZŤP, doprovod, študent, dieťa od 3-14 rokov): 12 eur
  • V pokladniciach ZSSK: Komárno, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava hl.st., Bratislava – Vinohrady, Senec, Galanta, Šaľa, Štúrovo, Nové Zámky, Kúty, Malacky, Zohor, Devínska Nová Ves, Trnava, Pezinok, Nitra, Šurany 


Ďakujeme