Brezovská lokálka do Jablonice

Za zážitkami na motorovom vozni Túlavá.

Tento zážitok už skončil

Termín:
začiatok 09.07.2023 00:00
koniec 03.09.2023 00:00

Poďte na výlet do Jablonice Brezovskou lokálkou. Zažite nostalgickú jazdu po odstavenej trati, po ktorej sa už vyše 20 rokov nejazdí. Brezovská lokálka bude počas štyroch prázdninových sobôt premávať medzi Brezovou pod Bradlom a Jablonicou. Cestujúcim umožňuje napríklad návštevu kaštieľa v Jablonici, ktorý prechádza obnovou, ale za pozornosť stojí aj barokový Kostol sv. Štefana, historický park v centre obce a výstava jablonických krojov v pamätnej izbe.

Vychutnajte si s rodinou popoludnie plné zábavy v Jablonickom kaštieli. Pre deti je pripravený guľôčkový hrad a drevený kolotoč, pre dospelých vychladené pivko či kvalitná kávička. Kto bude mať záujem si môže pozrieť ak kaštieľ.

Brezovská lokálka premáva v nasledovných termínoch: 8. júla, 29. júla, 12. augusta a 2. septembra. V sobotu 8. júla sa bude v Jablonickom kaštieli konať Burza starožitností s remeselnými trhmi. V sobotu 29. júla a 12. augusta sa v čase od 13.00 do 15.00 h budú konať komentované prehliadky barokového Kostola sv. Štefana a kalvárie. Na 12. augusta je naplánovaná aj komentovaná prehliadka kaštieľa.

Máte záujem o vstupenky?
Tento zážitok je zaradený do kampane
Výletné vlaky 2023
Podobné zážitky
Výletný vlak Erdődy do Hlohovca
Výletný vlak Erdődy s parnou lokomotívou do Hlohovca
Výletný vlak Štefánik do Brezovej pod Bradlom
Regióny
Región Záhorie
Blízke lokality
Holíčsky zámok
Kostol sv. Štefana v Jablonici
Jablonický tunel
Kaštieľ Jablonica
Michaličkov vodný mlyn
Ďalšie zaujímavosti
Kraj kultúry